FRM HABER

Doping Reklam Ömer Tanış ile Röportaj

Renault, 1983 yılından bu yana desteklediği Cannes Film Festivali ile birlikteliğinin 36. yılını kutluyor. 36 yıl önce başlayan bu işbirliği, aynı zamanda Renault’nun 120 yılı aşkın süredir sinemaya verdiği desteğin bir göstergesi olarak öne çıkıyor.

Doping Reklam Ömer Tanış ile Röportaj
87 kez
10 Ağustos 2019 - 2:11

Doping Reklam Ömer Tanış ile Röportaj

2005 yılından günümüze kadar Reklam, Seo ve Dijital Reklam Pazarlama danışmanlığı sektörde hizmet vermekteyim. Malatya Doğumluyum. Ailemle beraber Malatya’da yaşamaya devam ediyorum. Aktif olarak İstanbul, Ankara,Mersin,Antalya ve İzmir şehirlerinde de yer alıyorum.Meslek hayatım süresince Vodafone, Turkcell, Türk Telekom, Burger King, tüm ortaklık ve sektörün önder e-ticaret markalarına yönelik çalışmalar yaptım. Büyük yapıların, kurumsal şirketlerin içinde edindiğim tecrübelerin Amel hayatım süresince aldığım çoğu kararda etkisi olmuştur.

En Mühim kararlarım arasında Site Destek (Dijital Reklam Pazarlama Danışmanlık Ajansı) markasıyla başladığımız danışmanlık hizmetini Doping Reklam olarak kurmam vardır. İnsanlar sana ne yapamayacağınızı söyler dururlar fakat harbiden neyi yapıp neyi yapamayacağınızı en iyi siz bilirsiniz. Her girişimimde bana da yapamayacağımı söyleyenler oldu. Yanlış yaptığımı dikte edenler oldu ancak bunların geçerliliği tamamiyle sizin neyi isteyip neyi istemediğinize bağlı.Nihayet açtığım şirkette 5 senesi aşkın reklam pazarlama departmanını yönettim. Bu müddet zarfında ikinci tasarıya attığım bizzat girişimim dopingreklam.com’u adalet etmediği kadar yalnız bıraktığımı farkettim. Bazen gün içinde yaptığınız hataları farketmezsiniz, ancak akşam olduğunda yalnız kaldığınızda aklınız başınıza gelir. Benim de aklımın başıma gelmesi başka bir deyişle akşam olup sakin kafayla düşünmem 2 Sene sonra oldu. Şimdi yalnızca bizzat işlerime odaklanıyorum. Bu süre zarfıda kendimi seo ve google algoritmasına odakladım. Arama motorları optimizasyonu yaparak kurumsal firmaları ilk sıralarda yayınlamayı başardık.Bizzat kendi etkenlerim ile google algoritmasını alt üst etmeyi başardım.

www.dopingreklam.com’da verdiğimiz hizmetler şunlardır; SEO, dijital pazarlama danışmanlığı, e-ticarette satış performansı geliştirme, içerik pazarlaması, SEM, sosyal medya hesap yönetimi ve reklamcılığı, reklamcılık, Açık hava reklam, matbaa , kurumsal kimlik, online itibar yönetimi.nihayet vakitlerde gelen öneriler üzerine kimi vakıf üniversitelerinde eğitimler ve sertifika programları planlamaktayız. Üniversite öğrencilerine yaralı olabilmenin hazzını hiçbir işimde almadığımı belirtmek isterim.

FRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARIFRM MEDYA AJANS REKLAMLARI... Bu alana reklam vermek için "0542 373 13 76" nolu telefondan veya "İLETİŞİM" sayfasından irtibata geçebilirsiniz.
KÖŞE YAZARLARI

Copyright©2012 FRM MEDYA AJANS